Güliksir gülsuyu huğ. Güliksir gülsuyu sipariş Güliksir türev gülsuyu Güliksir gülsuyu Güliksir ID kodu Güliksir çekilişleri Güliksir instagram

Yorumlar / Türev Gülsuyunun faydaları / Sipariş ver / Blog Yazıları

Güliksir Türev Gülsuyu hakkında blog yazısı yayınlayarak ürünümüze değer katan instagram takipçilerimize çok teşekkürederiz.

Eğer sizin de Türev Gülsuyu'muz hakkında blog yazınız varsa lütfen instangram hesabımızdan bize bildirin ona da sitemizde link verelim.

  Güliksir
%100 doğal gülsuyu

SİPARİŞ_Ver
     


Güliksir Gülsuyu Like
Güliksir-Türev Gül suyu 🌷⚘

Merhaba😊

Gül suyunun faydasını bilmeyen yoktur.İnstagram keşfette görüp güliksir markasını keşfettim. Güliksir instagram hesabını takip etmeye başladım.Ara ara cekiliş yapıp gül suyu ile tanışma imkanını sunuyorlar. Her takipçinin bir ID kodu var. ID kodunuzu unutmayın😉Güliksir 🆔 kodu almak için guliksir.com daki ID koduyla ilgili formu doldurmanız gerekiyor, yoksa çekilişlerden faydalanamıyorsunuz. Formu doldurmayı da unutmayın 😉

Yazının devamı...Güliksir Gülsuyu Like
Güliksir Türev Gülsuyu

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımda sizlere doğal içerikli harika bir üründen bahsedeceğim.

Cilt temizliğinin önemini hepimiz biliyoruz. Gün boyu cildimizde biriken kirden cildimizi arındırmamız önemli. Cildimizde sivilce oluşumunun da böylece önüne geçmiş oluruz. Ancak marketlerden cilt temizliği için aldığımız bir çok toniğin içerisinde alkol, parfüm gibi cildimiz için zararlı maddeler bulunmaktadır. Bu yüzden bende doğal ürünleri tercih ediyorum. Genelde de tonik olarak gül suyu kullanıyorum. Ama son zamanlarda yeni bir ürün keşfettim. Güliksir Türev Gül Suyu.

Yazının devamı...Güliksir Gülsuyu Like
GÜL KOKULU BABAANNE HATIRASI - "GÜLİKSİR" GÜL SUYU

Çocuktum. Babaannemin bahçesinde bir gül kolu vardı. Etrafında ne kadar işlem yapılırsa yapılsın, o gül koluna zarar vermek kesinlikle yasaklanmıştı. Babaannem tarafından tüm sülalemize. Üzerinde açan güllerden elimizi atıb kıramazdık bile. Sadece her kesin koklama hakkı vardı. Birtek babaannem bazen o gülden bir tane kırıb yazmasının kenarına takardı. Sonralar aklım kesince o gül ağacına neden dokunulmadığının sırrını öğrendim. Rahmetli dedem babaannem için o gül ağacını bilmem nerden getirtmiş nişanlı dönemlerinde ve bahçeye dikmiş. Küçük bir dal olarak dikilen o gül ağacı orjinal gül ağacıymış, hani gerçek gül suyu ve gül yağı yapılıyor ya güllerinden o ağaçlarda. Bu özelliği ve dedemin hatırasının onda yaşamasından dokunulmazdı o ağaç. Babaannem de yıllar önce rahmetli oldu.. O ağaç hala bahçesinde duruyor ve çiçek açsa bile çiçeklerinden koparmaz kimse.. Sadece kokusu var aklımda.. Gerçek gül kokusu.. @guliksir den gelen gerçek gül yağı içerikli gül suyumu kutusundan çıkarıb koklarken o gül ağacında kokladığım güllerin kokusu geldi.. Orjinalmi? sorusunu düşünmem bile gerekli değildi artık. O kokuyu şuana kadar kullandığım sonsuz sayıda gül suyu ve yağlarının hiç birinden hiss etmemiştim.

Yazının devamı...

yelizinkesifleri

Güliksir Gülsuyu Like
Güliksir Gülsuyu İzlenimlerim

Merhabalar,

Bugünkü yazımda doğal içerikli ve cilt bakımında önemli bir yer tutan gülsuyundan bahsedeceğim. Malum günümüzde her şeyin yapay ve zarar verici olması doğal içerikli ürünlere yönelmemizi sağlıyor. @guliksir hesabının çekilişinden kazandığım gülsuyu hızlıca tarafıma ulaştı. Kişiye özel ambalajıyla daha kullanmadan gönlüme taht kurdu diyebilirim. Cilt bakımında gülsuyu deneyimimi ilk kez bu vesileyle yaşamış oldum. Sprey formundaki ürün kolay uygulama sağlıyor, her basmamda ne az ne de fazla yani tam kararında bir ürün almış oluyorum. Özellikle yaz aylarında buzdolabında tutuyorum, uyguladığımda hem de cildim daha fazla ferahlamış oluyor.

Buram buram kokan gerçek gülsuyu sizi gerçekten mest ediyor. Gül kokusunu sevmeyenlerin bile rahatsız olmayacağını düşünüyorum.

Yazının devamı...

güzeloji

Güliksir Gülsuyu Like
Su bazlı gül yağı

Merhaba

Gerçek gül yağının pahalı olmasından dolayı makul fiyatlara Nasıl Bize ulaştırabilecegini Düşünen Güzel bir firma👉🏻 @guliksir Gül yağının su bazlı türevini üretmiş 👏🏻 Gerçekten kokusu muhteşem doğal olduğu kokusundan belli...Gece yatmadan önce yüzünüze sıkıyorsunuz 3-4 dakika kurumasını bekliyorsunuz . Gül yağının yaraları iyileştici özelliği ile gece boyu yüzünüze bakım yapmayı Vaad ediyor bu ürün . Doğal olan her zaman iyidir  👍🏻  Sprey şeklinde olmasıda  kullanımı  çok kolaylaştırıyor...

Yazının devamı...
 
Güliksir Gülsuyu Comments    
     
     
     
© Güliksir