Güliksir gülsuyu huğ. Güliksir gülsuyu sipariş Güliksir türev gülsuyu Güliksir gülsuyu Güliksir ID kodu Güliksir çekilişleri Güliksir instagram


Neden Güliksir ID kodu alıyorum?

Güliksir düzenli olarak her ayın 27'sinde instagram hesabındaki takipçilerine 7 adet gülsuyu hediye eder. Bu hediye çekilişne katılmak isteyen instagram takipçilerimizin Güliksir ID kodu almaları gerekmektedir. Güliksir ID kodu almayan takipçilerimiz çekilişe katılamazlar çünkü çekilişler ID kodu üzerinden yapılır. Güliksir ID kodu almak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Güliksir instagram hesabındaki çekiliş şartları nelerdir?

1) Güliksir gülsuynu sevmek.
2) Güliksir instagram hesabını takip etmek.
3) Güliksir instagram hesabını takip eden talihliler çekilişten itibaren 72 saat içinde adres bildirmeleri gerekmektedir. Adres bildirmeyen talihlilerin hakkı yanar.
4) Bu kurallar Güliksir tarafından gerekli görüldüğü bir zamanda değiştirilebilir :)

Güliksir ID kodu almak zorunda mıyım?

Hayır değilsiniz. Güliksir ID kodu sadece çekilişe katılmak isteyen takipçilerimiz için alınması gereken bir koddur. Çekilişe katılmayanların almalarına gerek yoktur.

Güliksir ID kodunu bir defa almak yeterli midir?

Evet yeterlidir. Bir defa Güliksir ID kodu aldıktan sonra bütün çekilişlerde aynı ID kodu geçerlidir.

Takipten ayrılırsam Güliksir ID kodum ne olur?

Takipten ayrıldığınız için ya başka birine verilir yada kırmızı olur. Eğer kırmızı olursa çekilişte size çıksa dahi hediyenizi alma hakkınız olmaz.Güliksir ID kodu al

Güliksir ID kodum var
© Güliksir